Kohtaamistaidetta äideille -ryhmän tuotoksia esillä MLL Vimpelin tiloissa Vimpulassa 

Kohtaamistaide -ryhmäläiset Hanna Harju, Camilla Övermark, Saija Rantala ja Juulia Kangas. Työt ovat Vimpulassa ihasteltavana huhtikuun ajan. Kuvassa yhteinen teos ”Frida”.
Kohtaamistaide -ryhmäläiset Hanna Harju, Camilla Övermark, Saija Rantala ja Juulia Kangas. Työt ovat Vimpulassa ihasteltavana huhtikuun ajan. Kuvassa yhteinen teos ”Frida”.
Kohtaamistaide -ryhmäläiset Hanna Harju, Camilla Övermark, Saija Rantala ja Juulia Kangas. Työt ovat Vimpulassa ihasteltavana huhtikuun ajan. Kuvassa yhteinen teos ”Frida”.
Kohtaamistaide -ryhmäläiset Hanna Harju, Camilla Övermark, Saija Rantala ja Juulia Kangas. Työt ovat Vimpulassa ihasteltavana huhtikuun ajan. Kuvassa yhteinen teos ”Frida”.
KOHTAAMISTAIDETTA äideille -ryhmä on kokoontunut tammikuusta 2024 alkaen joka toinen viikko MLL Vimpelin tiloissa. Ryhmä on toteutettu yhteistyössä Moms for Kids -yhdistyksen kanssa, ryhmän vetäjänä on toiminut SeAMKissa Kohtaamistaidetta opiskeleva Johanna Korkea-aho.  –Ryhmä n...

KOHTAAMISTAIDETTA äideille -ryhmä on kokoontunut tammikuusta 2024 alkaen joka toinen viikko MLL Vimpelin tiloissa. Ryhmä on toteutettu yhteistyössä Moms for Kids -yhdistyksen kanssa, ryhmän vetäjänä on toiminut SeAMKissa Kohtaamistaidetta opiskeleva Johanna Korkea-aho. 

Mainos

–Ryhmä n…

Tämä sisältö on tilaajille

Lue lisää

Muuta luettavaa

Jaa tämä juttu:

Facebook
X (Twitter)
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Sähköposti

Uutiset

Kirjaudu

Anna palautetta

Olemme uudistaneet nettisivumme, ja haluaisimme kovasti tietää mielipiteesi. Voit antaa tähän myös muuta palautetta, voit olla mukana kehittämässä sivuja eteenpäin. Halutessasi voit jättää yhteystietosi, jos haluat yhteydenottomme asiaan. Lämmin kiitos! Voit myös vastata nimettömänä.