MLL Kortesjärven perhekahvila täytti 10 vuotta  

Ellen Kokko sai kasvomaalauspisteellä sydänilmanpallon poskeen, Ellenin mielestä parasta on pomppulinnat. 
Ellen Kokko sai kasvomaalauspisteellä sydänilmanpallon poskeen, Ellenin mielestä parasta on pomppulinnat. 
Ellen Kokko sai kasvomaalauspisteellä sydänilmanpallon poskeen, Ellenin mielestä parasta on pomppulinnat. 
Ellen Kokko sai kasvomaalauspisteellä sydänilmanpallon poskeen, Ellenin mielestä parasta on pomppulinnat. 
PERHEKAHVILAN syntymäpäivää juhlistettiin Purmojärven päiväkodin liikuntasalissa vappuna 1. toukokuuta. Juhlapäivä sai mitä kauneimman ilmankin sitä kanssaan juhlistamaan. MLL Kortesjärven yhdistyksen aktiivit olivat hoitaneet paikalle kaksi isoa pomppulinnaa, hattarakoneen ja popcornko...

PERHEKAHVILAN syntymäpäivää juhlistettiin Purmojärven päiväkodin liikuntasalissa vappuna 1. toukokuuta. Juhlapäivä sai mitä kauneimman ilmankin sitä kanssaan juhlistamaan. MLL Kortesjärven yhdistyksen aktiivit olivat hoitaneet paikalle kaksi isoa pomppulinnaa, hattarakoneen ja popcornko…

Tämä sisältö on tilaajille

Lue lisää

Muuta luettavaa

Jaa tämä juttu:

Facebook
X (Twitter)
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Sähköposti

Uutiset

Kirjaudu

Anna palautetta

Olemme uudistaneet nettisivumme, ja haluaisimme kovasti tietää mielipiteesi. Voit antaa tähän myös muuta palautetta, voit olla mukana kehittämässä sivuja eteenpäin. Halutessasi voit jättää yhteystietosi, jos haluat yhteydenottomme asiaan. Lämmin kiitos! Voit myös vastata nimettömänä.