Härmänmaan 4H-yhdistyksen vuosi 2023 oli toiminnan täyteinen  

Minja Ritala (vas.) ja Veera Hautanen pitävät suosittua liikkakerhoa Kortesjärven Yhtenäiskoulun liikuntasalissa.
Minja Ritala (vas.) ja Veera Hautanen pitävät suosittua liikkakerhoa Kortesjärven Yhtenäiskoulun liikuntasalissa.
Minja Ritala (vas.) ja Veera Hautanen pitävät suosittua liikkakerhoa Kortesjärven Yhtenäiskoulun liikuntasalissa.
Minja Ritala (vas.) ja Veera Hautanen pitävät suosittua liikkakerhoa Kortesjärven Yhtenäiskoulun liikuntasalissa.
HÄRMÄNMAAN 4H-yhdistyksen vuosikokous järjestettiin Mäenpään hiihtomajalla 29. huhtikuuta. Vuosikokouksessa luotiin katsaus edelliseen vuoteen ja todettiin sen olleen monipuolinen ja toiminnan täyteinen.   Katsoessa 2023 vuotta lukuina, kertoo se paljon yhdistyksestä, joka on n...

HÄRMÄNMAAN 4H-yhdistyksen vuosikokous järjestettiin Mäenpään hiihtomajalla 29. huhtikuuta. Vuosikokouksessa luotiin katsaus edelliseen vuoteen ja todettiin sen olleen monipuolinen ja toiminnan täyteinen.  

Mainos

Katsoessa 2023 vuotta lukuina, kertoo se paljon yhdistyksestä, joka on n…

Tämä sisältö on tilaajille

Lue lisää

Muuta luettavaa

Jaa tämä juttu:

Facebook
X (Twitter)
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Sähköposti

Uutiset

Kirjaudu

Anna palautetta

Olemme uudistaneet nettisivumme, ja haluaisimme kovasti tietää mielipiteesi. Voit antaa tähän myös muuta palautetta, voit olla mukana kehittämässä sivuja eteenpäin. Halutessasi voit jättää yhteystietosi, jos haluat yhteydenottomme asiaan. Lämmin kiitos! Voit myös vastata nimettömänä.